logo

گروه صرافی های بین المللی رویال اسمارت با مدیریت امید سعادت

www.royalchange.ir
تلفن دفتر کانادا : 0019029897070
 

تحلیل بازار های مالی

خدمتی دیگر از گروه بین المللی صرافی رویال برای مشتریان خود...

لازم به ذکر است که این قسمت صرفا در راستای بهبود اطلاعات مشتریان مان در بازار های مالی است و به دلیل مشغله های کاری، این گروه هیچ خدماتی در این بازار ها ارائه نمیدهد.

تحلیل روزانه بازار های مالی (ارز، سرمایه و بازار جهانی)

qodef-fullwidth-slider

تاثیر اخبار مهم بر بازار ها مالی

در بازار های مالی ایران (بورس ،ارز و سکه) و جهان (بازار فارکس)، با نبض بازار با شما هستیم.

qodef-fullwidth-slider

یکشنبه 17 شهریور 98

شاخص کل به سمت تارگت 320 هزار واحد در حال حرکت است و شاخص #هموزن نیز مثبت خوبی دارد . بدین معنی که اکثر پورتفوها از این رشد بازار منتفع شده اند. محدوده 320 هزار واحد تراز مینور فیبوناچی است . این هفته به دلیل تعطیلات ، تاحدودی بازار متاثر است ولی هفته بعد حجم و ارزش معاملات بیشتر خواهد شد .

qodef-fullwidth-slider

شنبه 16 شهریور 98

ز زمانیکه شاخص کل موفق به شکست تراز 162% فیبوناچی شد و پولبک نیز اجرا کرد نقدینگی جدید وارد بازار شده است . تارگت این موج صعودی که شاخص کل نشانه رفته ، حوالی 320 هزار واحد دیده میشود. 320 هزار واحد تراز مینور فیبو می باشد. آن محدوده برسیم بازار متوقف میشود و مدتی اصلاح خواهیم داشت . اما نکته مهم اینست که تراز مینور در فیبوناچی معمولا شکسته میشود و نمودار به تراز ماژور نیز میرسد . و اما تراز ماژور حوالی 420 هزار واحد را نشان میدهد که به این تارگت نیز خواهیم رسید. امروز سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در جمع خبرنگاران برنامه های مد نظر کشور برای گام سوم کاهش تعهدات برجام را تشریح کرد. معمولا سیستم جمهوری اسلامی اینطور است که وقتی با خارج مشکل پیدا میکند و فشارهای خارجی بیشتر میشوند با داخل کشور مهربان میشود. ولی وقتی با خارجیها قرارداد میبندد و خیالش از بیرون راحت است مردم داخل کشور را آزار میدهد. حالا که به سمت افزایش تنشها با خارج پیش میرویم باید انتظار حمایت بیشتری از بازار سرمایه را داشته باشیم. رشد اصلی بازار نیز بعد از خروج آمریکا از برجام شروع شد. و البته سقوط بزرگ سال 92 از روز اجرای برجام اتفاق افتاد.

qodef-fullwidth-slider

چهارشنبه 13 شهریور 98

به دلیل رسیدن شاخص کل به مقاومت 285 هزار واحد چند روزی بازار منفی شده بود اما نهایتا شاخص توانست از سد 285 هزار واحد عبور کند . تارگت تکنیکالی بعدی تراز مینور در فیبوناچی است که محدوده 320 هزار واحد را نشان میدهد . بنابراین از باقیمانده مسیر نهایت استفاده را ببرید . البته نکته ای را عرض کنم : 320 هزار واحد تراز مینور فیبوناچی است . تراز ماژور بالای 400 هزار واحد را نشان میدهد . من که در عمر بورسی ام ندیده ام نموداری به تراز مینور برسد و متوقف شود و به تراز ماژور نرسد. بنابراین انتهای صعود بازار بالای 400 هزار واحد خواهد بود. طی روزهای منفی کیجونسن فلت شده بود که حالا از حالت فلت درآمده و رو به بالا گارد گرفته است . هر جا کیجونسن فلت شود کندلها را به سمت خود جذب میکند. امروز یک عرضه اولیه کوچک انجام میشود که به هر نفر کمتر از 150 هزار تومان خواهد رسید. هفته آینده نیمه تعطیل است . بعضی از تریدرهای ایرانی نزدیک تعطیلات احتیاط میکنند و دست به خرید نمیشوند .

آخرین اخبار بازار طلا و سکه آتی ایران

آخرین اخبار نوسانات بازارطلا وسکه آتی را از طریق کانال تلگرامی این گروه دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار ارز ایران

آخرین اخبار بازار ارز و زمان صعود نزول های دلار  را از طریق کانال تلگرامی این گروه دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار جهانی (فارکس)

آخرین اخبار بازار های جهانی و ارائه پوزیشن های ناب در جفت ارز های مختلف را از طریق کانال تلگرامی این گروه دنبال کنید.

آخرین اخبار بورس ایران

آخرین اخبار بازار بورس و سیگنال های سهم های ارزنده را از طریق کانال تلگرامی این گروه دنبال کنید.